Drugo Veče Arsenal Festa
Arsenal Fest nastavlja se i večeras. Kapije festivala otvaraju se u 19 časova, a ulaznice su i dalje dostupne na platformi Tickets.rs i na samom ulazu u festival. A ono što nas večeras očekuje je legendarni britanski elektronski duo Underworld, čiji je nastup na Main Stage-u zakazan za 01.00 čas i bez sumnje predstavlja jedan od najiščekivanijih momenata ovogodišnjeg festivala. Publiku očekuju i koncerti Magnifica, Destructiona, Artan Lilija, Detoura i Marka Luisa, dok će na Explosive DJ Stage-u atmosferu do usijanja dovesti Luton Pepe i Tom Novy.
Kao i sinoć, Davor Blagojević sa ekipom je na terenu i omogućava nam foto izveštavanje.

Destruction, očekivano žestoko uz neizbežnu „šutku“

foto: Davor Blagojević
